Aleksejus švedai - pasaulio krepšinio žvaigždė

Aleksejus švedai - profesionalus krepšininkas, šiuo metu yra Rusijos krepšinio klubo "Khimki" gretas, laikomas labiausiai pažangią grotuvas Rusijos krepšinio. Žaidžia Combo sargybos poziciją (atakuojantis gynėjas ir įžaidėjas). Ūgis - 198 cm, svoris - 83-85 kg, amžius nuo 2017 pradžios - 28 metų.

Biografija ir karjera

Aleksejus švedai gimė 1988 gruodžio 16 d, į Belgorodas miesto, tuo metu priklausė SSRS.

Mažasis Aleksas vaikystės svajonė žaisti sporto, jo tėvas Viktoras Švedas vadovavo krepšinio pamoką skiltį Belgorodo sporto mokykla № 1, sūnus taip pat lankė klases.

Aleksejus švedai grojo klubuose, pavyzdžiui rusų Belgorodo "Petrel", jaunimo komanda Maskvos CSKA, Sankt Peterburgo komanda "Conti". 2009/2010 sezono jis tarnavo kaip nuomojamo grotuvas Maskvos "Dinamo".

2010 Lesch su garsiuoju Rusijos krepšininko Meno Zabelin dalyvavo NBA projektą, aukščiausius įvertinimus krepšinio lygos - NBA, tačiau abiem turų nebuvo pasirinktas.

karjerą NBA

2012, liepos 10, informacija naujienų agentūra "Assoyshieyted paspauskite" pranešė, kad klubas "Minesotos Timberwolves" yra pasirengusi pasiūlyti trijų metų sutartį kraujo neturinčio švedo verta 10 milijonų eurų. Perėjimas buvo atliktas. Dėl traumų pagrindiniai gynėjai "Minesotos" komanda sezono 2012/2013 Aleksejus švedai greitai prisijungė prie komandos ir tapo viena iš pagrindinių gynybos per metus. Devintajame lygos rungtynių jis pelnė 22 taškų 34-ąją žaidimo minutę.

2012 gruodžio švedas pirmą kartą išėjo į startinį penketuką, "Timberwolves" "komanda, varžovai buvo klubo žaidėjai" New Orleans ".

Jo pirmasis vadinamasis dvigubą vandenyno (krepšininko rungtynių turi duoti 12 rezultatyvius perdavimus ir pelnė 12 taškų), sportininkas paskelbė gruodis 20 prieš "Oklahoma City Thunder" komanda, kuri buvo tuo metu lygoje vadovas.

Po Naujųjų metų pertraukos metu krepšinio statistikos sumažėjo, Aleksas švedas baigė sezoną su vidurkiais NBA.

Be offseason Alexis ir pirmyn Luc MBA keičiamasi Player Thaddeus Young, kaip trišalės sandorio rezultatas buvo krepšinis ", Filadelfijos septyniasdešimt Sixers".

Praleidus 17 žaidimų, dėl kurių kitos mainų pabaigoje švedai buvo "Houston Rokers".

Į "Houston" Lesha praleido 9 rungtynes ​​iš viso ateityje krepšininko laukia kito perėjimo į "New York Knicks", kaip šia komanda, švedas nustatyti asmeninį rekordą įvesdami rungtynių 25 taškų ir supratau, su septynių trijų taškų kadrų aštuonių. Taip baigėsi sezoną 2014-2015 m. Naujas sezonas krepšininkui atsisakė pratęsti sutartį, kurios vertė yra 2, 8 mln JAV dolerių, ir grįžo į Rusijos krepšinio klubo "Khimki", kur jis yra ne iš 2017 metu.

Apdovanojimai ir pasiekimai

Per savo gana ilgą karjerą Aleksejus švedai pasiekė didelį aukštį.

Ji išaugo 4 kartus Rusijos čempionas ir nugalėtojas 2007-2008 Eurolygoje su Maskvos CSKA klubas, toje pačioje klubo, buvo pavadintas Aleksandro Gomelio taurės laimėtojas, tačiau jau 2011 m. Jis buvo apdovanotas prizu "Aukso krepšį" kaip geriausias jaunas Rusijos krepšininku 2008 metais.

Apdovanojimai nacionalinėje komandoje:

• bronzos medalį Europos čempionate 2011
  • bronzos medalį olimpinėse žaidynėse Londone 2012

Jis buvo apdovanotas II laipsnio medaliu "Už nuopelnus Tėvynės", taip pat yra didelė garbė sporto meistras Rusijoje.

Sėkmės Aleksejus savo profesinę karjerą ir ne tik!