Vodyanov Ivanas - sėkmingas kultūristas Rusija

Vodyanov Ivanas pradėjo aktyviai dalyvauti Rusijos taurės varžybose 2002 m. Jis turnyre ir ten gali didžiuojamės pirmąją vietą atvira kategorija "Juniors" nominacijoje "kultūrizmo".

Po to, 2003 metais, vanduo Ivanas varžėsi du turnyrus: pirmoji - Maskva taurė, kurioje jis sugebėjo priimti septintąją vietą vyrų kategorijoje ir 87, 5 kg. Nominacija žinoma, kultūrizmo. Antrasis - Maskvos regione taurės. Čia jis galėjo laimėti penktą vietą vyrų kultūrizmo per svorio kategorijoje iki aštuoniasdešimt septyni kilogramai.

Karjeros

2010, Ivanas Vodyanov laimėjo šešis turnyrus:

• čempionatas Lipecko sritis. Vodyanov laimėjo vyrų grupę kultūrizmo kategorijoje iki 90 kg.
  • Maskva čempionatas ant kultūrizmo. Sportininkas laimėjo vyrų grupę svorio kategorijoje iki 90 kg.
  • čempionatas Maskvos regione. Vodyanov laimėjo vyrų grupę, masė - iki 90 kg.
  • Volgos federalinė apygarda čempionatas. Ivanas nusirito į pergalę svorio kategorijos iki 90 kilogramų.
  • Riazanės sritis kultūrizmo čempionatas. Jis laimėjo kategoriją daugiau kaip 85 kg.
  • čempionatas Samaros sritis. Aš laimėjau kategorijoje iki 90 kg.

dabar žinoma, kad daugelis Vodyanov Ivan, kultūrizmo - tai sritis, kurioje jis sugebėjo pasiekti nemažą sėkmę. Pirmieji vietų turnyrų ir varžybų įvairovė iškalbingai patvirtina sportininko būseną. Tačiau Ivanas įrašas turi ne tik puikių pergalių. Maskvos taurės laimėjo devintą vietą svorio kategorijoje iki 85 kilogramų per "kultūrizmo". Ir Briansko regione, jis galėjo imtis trečią poziciją čempionate. Sportininkas susiduria su padoraus konkurencijos, bet vis dėlto pavyko įveikti daug dalyvių.

Daugiau skatinimas

2011 jis dalyvavo Kaliningrado srities vandens Ivanas taurės kova. Kultūrizmas - jo mėgstamiausia sporto šaka. Vodyanov laimėjo daugiau nei devyniasdešimt kilogramų kategorijoje. Taurė Lipecko sritis - užėmė pirmąją vietą svorio kategorijoje devyniasdešimt kilogramų. Jis dalyvavo Rybinsko čempionate. Nugalėjo kultūrizmo, svorio kategorijoje - daugiau nei aštuoniasdešimt penkių kilogramų.

Vodyanov Ivanas užėmė trečiąją poziciją Maskvos taurės, kategorijoje iki 90 kilogramų, kaip kultūristas. Per savo karjerą, o didelis čempionas dalyvavo Rusijos, Ryazan taurės ir Riazanės regione. Jis grojo Volgogradas konkursų ir buvo apdovanotas iš kitų įvairovė. Kiekvieną kartą, kai jis buvo įtrauktas į sunkią konkurenciją, bet beviltiška noras laimėti neleidžiama Ivan mesti. Kiekvieną kartą, kai kultūristas pasiekti vis didesnį sėkmės, uždirbti titulą ir valdžią. Šiandien jis yra nebe naujokas ir jis duoda patarimų dėl paruošimo. Bet nereikia ieškoti paslapčių ar specialių metodų rengimo Vodianova. Kaip teigia sportininko: "Raktas į sėkmę - yra dirbti su visu atsidavimu!"