Riccardo Danielis: sėkmės istorija

Žinovų Formulės 1 Australijos vairuotojo numeriu 1 ir dalis nacionalinio didvyrio tikrai ilgą laiką bus Markas Webberis. Nors Markas galiausiai nesugebėjo laimėti bent vieną čempionų titulą, jis pavydėtinas stabilumas patiko savo gerbėjų vis ant podiumo, o kartais ir laimėjo Grand Prix.

Kitas Australijos pilotas F1 - Daniel Ricciardo - tačiau ji negali pasigirti tiek daug apdovanojimų, kaip jo garsaus tėvynainio, tačiau jo sportinės karjeros įkarštyje, o tai reiškia, kad ji visiškai priklauso nuo motociklininko požiūris. Ironiška, kad buvo pakeistas Daniel Markas Webberis komandoje Red Bull, kai pastaroji nusprendė bendradarbiauti su profesionalaus sporto.

Pristatymai mėgėjų lygiu

Pirmieji lenktynių automobiliai, kurie sėdėjo už Riccardo Danieliaus rato, tapo reguliaraus kortelės. Jau devyni metai berniukas važiavo ratu su savo bendraamžiais, o tada supratau, kad didelės spartos trasa - tai jo pašaukimas.

Šešiolikos Daniel dalyvavo vietos Formula Ford čempionate, tačiau nė vienas iš trijų rasių negali uždirbti kreditus. Nepaisant to, Australijos laimėjo teisę kalbėti Azijos Formula BMW "čempionate, kur jis iškovojo pirmąją pergalę į automobilių sporto. Iš viso čempionate, Daniel Ricciardo uždirbo 231 taškus ir užėmė trečiąją vietą tarp visų vairuotojų. Dar du sezonus praleido Australijos Formula Renault, kur jis gynė RP Motorsport komandos spalvas. Beje, šioje lenktynėse greta Riccardo serijos pilotuojamas kitą būsimą narį F1 - Finn Valtteri Bottas.

Formulės 3

2008 Riccardo Danielis Carlin Motorsport "komanda išsiveržė į kvietimą ir persikėlė į britų Formulės 3. Australijos gana sėkmingai debiutavo Niurnberge grandinės, laimėjo šeštąją vietą finale. Paskui iš galutinio pakylos serija, leidžianti pilotui Carlin laimėjo čempionatą su pranašumu 89 taškų per artimiausią varžovą. Kadangi spektaklių dienomis kitos Australija, David Brebema čempionate Riccardo Danielis jis tapo pirmuoju atstovas Žaliosios žemyno, kuris laimėjo titulą.

Formulė 1

Vyriausiasis lenktynių čempionato Daniel kviečiami Christian Horner - Red Bull Racing komandos bosas. Riccardo pradžių su kitu debiutantas tarnavo kaip bandymo pilotai, tačiau po sėkmingo pasirodymo Australijos raitelis vaiko Toro Rosso, jis buvo pasiūlytas nuolatinę vietą kaip bandomąjį RBR, pakeičiant jo tautietis Markas Webberis komandą. Pažymėtina, kad po šio pertvarkymo tarp aukščiausių vairuotojų F1 tapo tiesiog Daniel Ricciardo. Australijos Ūgis - 180 cm.

Star №1 į tuo metu komanda, žinoma, buvo Vokietijos vairuotojas Sebastianas Vettelis, tačiau Australijos debiutas gali būti vadinamas sėkmingas. Jis iš karto tapo antras namų Grand Prix, nepaisant netobulo techniškai automobilis mėginio 2014 metais. Apskritai, Ricardo praleido įtikinamai debiutinį sezoną RBR, įmetė tris pergales ir septynis kartus ant nugalėtojų pakylos. Kaip rezultatas - trečioji vieta čempionate ir teigiamų nuomonių daug iš patikimų avtoizdany. Atsižvelgiant į 2015 m Australijos motociklininkas čempionate pasirodė su nauju komandos draugas (Rusijos Daniil Kvyat) ir kaip išgyvena sunkius laikus "Red Bull paėmė aštuntą galutinę vietą. Po metų į 2016 čempionatą, Australijos galėjo pakartoti savo geriausią pasiekimą, ir imtis trečią vietą sezono. Pažymėtina, kad šiame čempionate Ricardo tik vieną kartą iškėlė virš jo galvos taurės Grand Prix nugalėtojas.