Jurijus Borzakovskiy: biografija, nuotraukos ir įdomūs faktai

Aukščiausias pozicijas moterų vidutinių nuotolių bėgikų tvirtai užima iš Kenijos, Etiopijos, Šiaurės Afrikoje. Retai bet Europos sugeba kablys karšta dešimties geriausių bėgikų pasaulyje. Kuo daugiau reikšmingus pasiekimus sportininkas Jurijus Borzakovsky, čempionas Europoje, Olimpinių žaidynių nugalėtojas ir daug prizininkas pasaulio čempionate. Bet ne kai lojalumo gerbėjų įvertino sportininkas: kiekvienas lenktynes ​​su jo dalyvavimu tapo tikra trileris, kuriame galutinis sprendimas visada yra atidėtas paskutinę sekundę.

Magistro baigiamasis spurtas

Nesudėtingos tiki lygumų disciplinų viskas priklauso tik nuo fizinės būklės sportininką, ir kad bet kokios rasės - tai tik konkursas greičiu. Tačiau, į moterų vidutinių nuotolių konkurencijos užima svarbią vietą yra taktinis mūšio tarp sportininkų. Šiuo atžvilgiu praeityje kapitonas ir dabartinė Didmeistris lengvosios atletikos buvo Jurijus Borzakovskiy.

Sportininkas, kai sėkmingai paleisti ilgo sprinto, turėjo didelę sprogstamųjų greitį.

Nenori įsitraukti į kovą lipni pagrindinės grupės varžovais per atstumą, iš Maskvos gimtoji linkusi tyliai paleisti 500m nuo visų, o tada kad paskutinį posūkį, įtraukti savo puikų greitį ir ūgliai priekį iš paskos atgrasomi konkurentų.

Taigi Jurijus Borzakovskiy padarė ryškią pergalę 2004 olimpinių žaidynių Atėnuose ir tik laimėjo visus apdovanojimus. Kartu su savo mokytojo, jis atidžiai studijavo savo ateities oponentų galimybes, ir labai tiksliai nustatyti jo paleisti toli tempą ir lemiamas momentas už pastarąjį spurtas.

Nes futbolo lengvosios atletikos

Jurijus Borzakovskiy gimė Maskvoje 1981 metais mažame miestelyje Kratovo. Jo tėvai - paprasti žmonės. Mano mama dirbo valytoja, o jo tėvas pasuko vairą į šiukšliavežis. Jura jis buvo pavadintas po to, kai Gagarinas, nes jis gimė yra Kosmonautikos diena.

Aktyvus energingas berniukas negalėjo sėdėti, jis mėgo žaisti futbolą ir nuolat prarado kieme. Lengvosios atletikos Jurijus Borzakovskiy, kurio biografija galėjo būti kitoks, atėjo apie beveik atsitiktinai. Atvykimas į stadioną, jis pamatė berniukų grupę, kurie žaidė futbolą ir prisijungė juos bendrovė prisijungė juos skyriuje. Treniruotės Jurijus dalyvavo su malonumu, jis progresavo neįtikėtinai norma dvylika metų net pelnė pravardę "Kenijos".

Beje, Kenijos bėgikai buvo vaikystės stabai berniukas, jis žavisi savo neįtikėtinai fizines savybes ir žinojo mintinai norint pasiekti geriausių sportininkų.

Paieška save

Fantastinis Raumenų struktūra leido Jurijus išbandyti savo jėgas į gana platų įvairių šalių disciplinų. Iš tobulai geros širdies gamta tiekti deguonį kūną, suteikiant ištvermę. Puikiai bėgikas buvo sukurtas ir fiziškai: beveik 50% nuo jo kojų svorį buvo grynas raumuo.

Dėl puikios greičiu, jis bėgo gerai ilgalaikėje sprinto ir net varžėsi moterų 200 metrų. Vis dėlto, išgyvena įvairius variantus, Jurijus Borzakovskiy sustojo vidutinio diapazonus. Greitis ištvermės kartu su puikus apdailos trūkčioti leidžia jam geriausiai pasireikšti 800, 1000, 1500 m.

Junior žygdarbių

Tai ne 800 m, Jurijus Borzakovskiy laimėjo savo pirmąjį svarbų tarptautinį apdovanojimą atstumo. Padėjo jam Gimtąja sienos. Pasaulio jaunimo žaidynėse Maskvoje 1998 metais, jis laimėjo aukso medalį 800 m atstumu, o jis pridūrė kitą ir sidabro medalį 1500 m.

Vidaus scenoje, Jurijus Borzakovskiy taip pat buvo nesustabdomas. Jis tapo nacionaliniu čempionu tarp jaunių apie 1500m atstumą ir laimėjo jaunių teniso turnyras, atsižvelgusi dalyvauti lenktynėse 400 metrų.

Tačiau, ji jau buvo aišku, kad daugiausiai žadančios perspektyvos jis yra atviras vosmisotmetrovke.

Laipiojimo atletikos žvaigždės

Iš stayers, ty ekspertai moterų vidurinės toli, suklestėjimas ateina su amžiumi, nes lengvosios atletikos prieaugis su patirtimi didmeistris įgūdžių. Tačiau Jurijus Borzakovskiy, sportininkas su neįvykdyti kūno sudėjimą ir išskirtinio intelekto, pradėjo laimėti anksti. Būdamas 18, jis laimėjo suaugusiųjų čempionatą Rusijos, tada tais pačiais metais laimėjo Europos jaunių čempionatas.

Po metų, Jurijus Borzakovskiy išvyko į rimtą tarptautinio lygio, laimėjo auksą Europos uždarų patalpų čempionate. Atnaujinama jo asmeninis geriausias vasarą, jis užtikrintai laimėjo kelionę į savo pirmųjų olimpinių žaidynių, kurios 2000 metais buvo surengta Sidnėjuje.

Tais metais, atrodė, kad Afrikos sportininkų hegemoniją moterų vidutinių nuotolių amžinai įkurta. Nuo legendinio vištidės ir Bolotnikov Europos stayers dienų beveik neturėjo pasiekimus rimto lygio. Tačiau Jurijus Borzakovskiy palaipsniui tapo tikra žvaigždė lengvosios atletikos žemyne. Po vakarykščių junior 19-metų galėjo gauti į finalą iš Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse, konkuruoti vienodomis sąlygomis su geriausiais, kalbėti apie jį kaip galimą nugalėtojas ateinančius žaidynėse Atėnuose.

Didžioji pergalė karjeros

Iš anksto olimpinis sezonas Jurijus Borzakovskiy stabiliai įgauna pagreitį ir laimėjo didžiuosiuose turnyruose. 2003 jis debiutavo pasaulio, kuriame jis buvo apsistojęs vienas žingsnis nuo aukso čempionate. Pažymėtina, kad daugelis ekspertų teigia, yra ne tai, kad Afrikos laimėjo bėgikas, ir kad nusipelnė Borzakovskiy prarado aukso.

Tuo Atėnuose olimpinėse žaidynėse, jis jau buvo laikomas vienu iš pagrindinių pretendentų pergalės, nepaisant tokių gigantų buvimą kaip Wilson Kipketer, Mbulaeni Mulaudzi.

Paleisti galutinis 800 metrų tapo viena iš labiausiai įspūdingų TV aprėpties Atėnų žaidynėse. Jurijus Borzakovskiy pasirinko mėgstamus taktika ir dauguma atstumą nuolat atsilieka nuo savo pagrindinių konkurentų. Tačiau tam tikru momentu atrodė, kad sportininkas yra per vėlu priimti galutinį spurtas. 50 metrų iki finišo liniją jis buvo beviltiškai atsilieka nuo savo konkurentų, bet Jurijus lenktyniavo kaip vėjas, ir tik pusė metro į priekį nuo finišo linijos žinomų konkurentų.

Gyvenimas po olimpinio pergalę

Laimėjo ne į Atėnų olimpinių žaidynių, Jurijus Borzakovskiy tvirtai įtvirtinta elito lengvosios atletikos ir įgijo tikrai žvaigždė statusą. Tačiau darbštūs sportininkas neturi sulėtinti tempą ir vis dar sunkiai dirbo mokymo pasiekti naujų pergalių. 2005 metais, jis tapo antra pasaulio čempionate, užėmė bronzos medalį, už konkurentų lėtai taktinių paskutinius du metus.

Likus keliems mėnesiams iki Pekino olimpinių žaidynių 2008 metais, Jurijus Borzakovskiy (paleisti, 800 m), parodė savo antrąjį rezultatą viename iš komercinių turnyruose. Jis buvo labai formos ir buvo laikoma viena iš pergalės pretendentams, tačiau sostinėje laukia savo nesėkmės Kinijoje. Sunkiai kad kvalifikaciją pusiau rasės Jurijus parodė tik trečią rezultatą ir net išlaikė galutinis.

Jis pats paaiškino savo pralaimėjimą nesėkmingą aklimatizacijai ir netikslumų ir dėl olimpinių žaidynių rengimo.

Po Kinijos Jurijus Borzakovskiy fiasko keletą metų atliekami aukščiausiu lygiu. 2011 metais, jis sugebėjo imtis bronzos medalį Pasaulio taurės, nepaisant to, kad iki to laiko išaugo kartos talentingų sportininkų ir alkanas laimėti.

Aktyvus karjeros išskirtinis sportininkas baigė 2014 m, bet ne atsisveikinti su sportu, eiti per metus instruktavimas.

Jurijus Borzakovskiy ir jo šeima

Su žmona Irina, olimpinis čempionas Atėnų susitiko darželyje. Met penkiolika metų vėliau, jie nusprendė būti atskirtos, ir gana jauno amžiaus buvo vedęs. Beje, jo sužadėtinė taip pat anksčiau užsiima lengvosios atletikos.

Nuo tada jie turėjo du sūnus, vyriausias iš jų taip pat dalyvauja lengvosios atletikos ir jau laimėjo jaunimo turnyruose.